Banner

Banner

Titulli Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende
Ndëgjuar 6,982,444
Shkarkuar 14,182
Pëlqyer 30,026
Publikuar 04/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/JetenTende

Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende
Music by: Flori Mumajesi
Lyrics by: Flori Mumajesi
Directed by: Flori Mumajesi
Video by: Imagine Films


Connect to Instagram
Bruno: https://instagram.com/iambrunooooo
Shkurte Gashi: https://www.instagram.com/shkurtegashi_/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store