Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza ft. Gressa Behluli - Nena dhe bija
Ndëgjuar 527,383
Shkarkuar 940
Pëlqyer 1,286
Publikuar 08/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Follow Gresa Behluli on...
FB: https://smarturl.it/GresBehluliFB
IG: https://smarturl.it/GresaBehluliIG
Subscribe: https://smarturl.it/GresaBehluliSub

© & ℗ Gresa Behluli & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store