Banner

Banner

Titulli Duli - Gurbetqar
Ndëgjuar 469,858
Shkarkuar 4,700
Pëlqyer 2,630
Publikuar 06/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Producent ekzekutiv: Shpetim Desku
Teksti: Kreshnik Avdiu
Ork.: Ardian Kastrati
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store