Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Shoqnia e dhandrrit
Ndëgjuar 366,580
Shkarkuar 7,518
Pëlqyer 1,455
Publikuar 06/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
🎧 https://fanlink.to/ShoqniaEdhandrrit
Video : MProduction
Tex & Muz : Kreshnik Avdiu
Ork: Miti Geci
Produced by : MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #AferditaDemaku

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store