Banner

Banner

Titulli Blero ft Leonora - Ke Gabu
Ndëgjuar 1,217,780
Shkarkuar 653
Pëlqyer 2,759
Publikuar 10/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Blero & Leonora - Ke Gabu (Gezuar 2020)
Producent ekzekutiv: Shpetim Desku

Texti & Orkestrimi: Chipsi
Muzika: Marsel Gunga
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store