Banner

Banner

Titulli Teuta Selimi - Ja Fala
Ndëgjuar 2,810,756
Shkarkuar 744
Pëlqyer 9,547
Publikuar 15/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music by : Bini Diez
Lyrics by : Fadil Topalli
Video: Max Production

Connect to Instagram:
https://www.instagram.com/teutaselimi_/


Connect to Facebook:
https://www.facebook.com/teutaselimiofficial/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store