Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha - Loti im
Ndëgjuar 1,241,511
Shkarkuar 910
Pëlqyer 3,910
Publikuar 16/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Website: http://onima.co
Facebook: http://smarturl.it/ONIMA

Adelina Berisha - Loti im
Muzika : Irkenc Hyka
Teksti : Petro xhori
Makeup makeupbysuela
Hair : Kaci , ajkune_professional
Stylist : Miranda Dupi


#onima #adelinaberisha #onimaspace2020
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store