Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Krejt Dashni
Ndëgjuar 78,879
Shkarkuar 747
Pëlqyer 347
Publikuar 04/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
🎧https://fanlink.to/KrejtDashni
Video : MProduction
Text & Muz : Kreshnik Avdiu
Beat by: Ardian Kastrati & BitaBeatz
Produced by :MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #SabriFejzullahu

Sabri Fejzullahu - Krejt Dashni (Gezuar 2020)

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store