Banner

Banner

Titulli 2TON - Nane
Ndëgjuar 2,286,689
Shkarkuar 26,320
Pëlqyer 21,657
Publikuar 10/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Music: 2TON
Beat: ROSH77
Lyrics: 2TON
Video: FISNIK AVDIU
METRO MUSIC

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/nane-single/1494527235?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/7HluOeBCecWDSkCvqpLFxI
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/126358382
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store