Banner

Banner

Titulli MC BEKA x TEUTA SELIMI - Shoqe shoqe
Ndëgjuar 262,751
Shkarkuar 6,360
Pëlqyer 2,460
Publikuar 31/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Muzika: Granit Gashi, Dardy & Mc Beka
Teksti: Mc Beka
Aktoret: Adnan Blaku, Ardita Shala
Valltaret: Ansambli i kengeve dhe valleve - Obiliq

Sponzore: Mikroni ELD, Kompania turistike Dita
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store