Banner

Banner

Titulli Donjeta Morina - Dashni
Ndëgjuar 876,748
Shkarkuar 11,020
Pëlqyer 6,175
Publikuar 31/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Produced by - Bini Diez
Music - Skerdi
Lyrics - Fuego
Buzuk - Astrit Stafa
Video - Imagine Films
Styling - Arbnor Aliu
MUA - ZanfineAtelie

Connect with Donjeta :
https://www.instagram.com/donjetemorina/

Connect with Diez:
https://www.instagram.com/diez_music/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store