Banner

Banner

Titulli Shqipe Abazi - Une jam ajo
Ndëgjuar 69,572
Shkarkuar 1,071
Pëlqyer 813
Publikuar 07/02/2020

Loading...
Informatat e këngës
Video: URBANGraphics
Tex: Kreshnik Avdiu
Mus & Ork: Wirusi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store