Titulli Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman
Ndëgjuar 166
Shkarkuar 17
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store