Titulli Aferdita Demaku - LAJMI I HIDHUR
Ndëgjuar 84
Shkarkuar 8
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - LAJMI I HIDHUR - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store