Titulli Aferdita Demaku - Fjala e Prindeve
Ndëgjuar 280
Shkarkuar 16
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - Fjala e Prindeve - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store