Titulli Elvana Gjata ft. Yll Limani - E di X Marre
Ndëgjuar 202
Shkarkuar 53
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Elvana Gjata ft. Yll Limani - E di X Marre - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store