Titulli Flora Gashi ft. Lok Komoni - Daja per Nip
Ndëgjuar 66
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Flora Gashi ft. Lok Komoni - Daja per Nip - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store