Titulli Mahmut Ferati ft. Vjollca Selimi - Qka pom rrin karshi karshi
Ndëgjuar 102
Shkarkuar 10
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mahmut Ferati ft. Vjollca Selimi - Qka pom rrin karshi karshi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store