Titulli Sinan Hoxha - Po lun vallen mo e mira
Ndëgjuar 133
Shkarkuar 23
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sinan Hoxha - Po lun vallen mo e mira - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store