Titulli Aferdita x PIMI - Nana e zemres Tem
Ndëgjuar 104
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita x PIMI - Nana e zemres Tem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store