Titulli Mevli ft Flora Gashi - Pse ta fala -Remake-
Ndëgjuar 124
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mevli ft Flora Gashi - Pse ta fala -Remake- - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store