Titulli Aferdita Demaku - Zahir Pajaziti
Ndëgjuar 230
Shkarkuar 41
Pëlqyer 1
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - Zahir Pajaziti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store