Titulli Artan Jusufi x Lendita Selimi - Shom lule na kishte livashi
Ndëgjuar 632
Shkarkuar 23
Pëlqyer 1
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Artan Jusufi x Lendita Selimi - Shom lule na kishte livashi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store