Titulli Flora Gashi - Zoj e ran
Ndëgjuar 943
Shkarkuar 51
Pëlqyer 0
Publikuar 08/12/2022

Texti i këngës

Flora Gashi - Zoj e ran - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store