Titulli Asim Gashi - Kenge Gurbeti
Ndëgjuar 363
Shkarkuar 47
Pëlqyer 0
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Asim Gashi - Kenge Gurbeti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store