Titulli Flora Gashi - Mos e zgjo dhimbjen
Ndëgjuar 861
Shkarkuar 84
Pëlqyer 1
Publikuar 16/12/2022

Texti i këngës

Flora Gashi - Mos e zgjo dhimbjen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store