Titulli Fahri Enxhi - Tallava
Ndëgjuar 886
Shkarkuar 72
Pëlqyer 0
Publikuar 20/12/2022

Texti i këngës

Fahri Enxhi - Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store