Banner

Banner

Titulli Aferdita Dreshaj - Nese je burre
Ndëgjuar 48,318
Shkarkuar 537
Pëlqyer 144
Publikuar 13/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/albatradeplus.shpk/
Ekskluzivisht nga AlbatradePlus
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store