Banner

Banner

Titulli Diellza Abazi - Shum Her Te Luta
Ndëgjuar 29,149
Shkarkuar 70
Pëlqyer 16
Publikuar 30/04/2009

Loading...
Informatat e këngës
By ; Kre10
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store