Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Bika shiu pa pushu
Ndëgjuar 6,233
Shkarkuar 63
Pëlqyer 5
Publikuar 24/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial

All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store