Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Qke moj fiti
Ndëgjuar 9,964
Shkarkuar 73
Pëlqyer 13
Publikuar 24/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial

All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store