Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Une dhe ti
Ndëgjuar 249,328
Shkarkuar 81
Pëlqyer 283
Publikuar 11/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
http://www.facebook.com/XimiProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store