Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Lumja nana lumja
Ndëgjuar 17,614
Shkarkuar 104
Pëlqyer 17
Publikuar 24/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial

All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store