Banner

Banner

Titulli Besjan Gashi - Fjala e fundit
Ndëgjuar 2,466
Shkarkuar 62
Pëlqyer 6
Publikuar 11/10/2013

Loading...
Informatat e këngës
Ekskluzivisht nga Super Star Records
Facebook: http://www.facebook.com/SuperStarAlbania
WEB: http://superstarradio.al/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store