Banner

Banner

Titulli Besjan Gashi - Lexo ne zemren tende
Ndëgjuar 1,007
Shkarkuar 61
Pëlqyer 2
Publikuar 11/10/2013

Loading...
Informatat e këngës
Ekskluzivisht nga Super Star Records
Facebook: http://www.facebook.com/SuperStarAlbania
WEB: http://superstarradio.al/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store