Banner

Banner

Titulli Besjan Gashi - Qeshte kjo jet
Ndëgjuar 20,475,792
Shkarkuar 52
Pëlqyer 69,557
Publikuar 29/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - https://www.smarturl.it/FolePublishing

𝗦𝗵𝗶𝗸𝗼𝗻𝗶 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗻 "𝗙𝗮𝗹𝗰𝗼" 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝗻𝗲 :
► https://fanlink.to/FilmiFalco

Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Bes Kallaku
Video: Eduart Grishaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store