Banner

Banner

Titulli Besjan Gashi - Rri veq pak
Ndëgjuar 160,514
Shkarkuar 48
Pëlqyer 159
Publikuar 15/04/2007

Loading...
Informatat e këngës
Besijani Hit 1 meda shqip kosova gjakova dj-toni www.dj-toni.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store