Banner

Banner

Titulli Vellezerit Gashi & Gazmend Rama - Pal Mhilli
Ndëgjuar 253,459
Shkarkuar 886
Pëlqyer 499
Publikuar 25/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare.

All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce

Copyright: OnAir.FM
https://www.facebook.com/onairfmnetwork
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store