Banner

Banner

Titulli Adnan Daci - Para Zotit Ke Me Dal
Ndëgjuar 464,666
Shkarkuar 886
Pëlqyer 1,060
Publikuar 17/11/2013

Informatat e këngës
ADNAN DACI - PARA ZOTIT KE ME DAL- Orkestrimi dhe muzika Ardian Kastrati - teksti Kreshnik Avdiu- realizimi i videos - VIDEOART Gjilan. https://www.facebook.com/pages/Adnan-Daci/161343637223113?fref=ts

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store