Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina - Bone Vet
Ndëgjuar 415,368
Shkarkuar 787
Pëlqyer 0
Publikuar 21/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
Fjolla Morina - Bone Vet ( Mos imagjino )
FACEBOOK: https://https://www.facebook.com/fjolla.morina.1232
INSTAGRAM: fjolla.morina

Music: Don Arbas - Arbas Sound Studio
Text: Lyrical Son
Video: IMAGINE FILMS, LLC
Publisher: OnAir.FM

https://www.facebook.com/onairfmnetwork


Hair&Makeup: Nita&Teuta Bajgora
Styling: Fitore Jaha
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store