Banner

Banner

Titulli Shkurte ft Naxhije Fejza - Per ty moter
Ndëgjuar 1,170,144
Shkarkuar 378
Pëlqyer 4,036
Publikuar 26/06/2015

Loading...
Informatat e këngës
Video : MProduction
Text : Bediha Emini ,Music : Shkurte Fejza,Orkestrimi : Burim Krasniqi
Styling:TABJA SPOSA Prishtine .https://instagram.com/tabjasposa/
http://tabjasposa.com/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store