Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Ah Kosova jone
Ndëgjuar 772,176
Shkarkuar 168
Pëlqyer 2,965
Publikuar 27/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Teksti dhe muzika: Fatmir Muja
Orkestrimi: Nexhat Mujovi - Virusi
http://fmproduction.al
https://web.facebook.com/pikalbania/
Website: http://onima.co
Facebook: http://smarturl.it/ONIMA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store