Banner

Banner

Titulli 2TON - Prej asaj nate
Ndëgjuar 19,680,017
Shkarkuar 608
Pëlqyer 49,161
Publikuar 30/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics: 2TON
Music: Cruel P
Video: Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store