Banner

Banner

Titulli Denisa Laska - Dashni pa emer
Ndëgjuar 448,747
Shkarkuar 1,374
Pëlqyer 2,907
Publikuar 02/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music & Arrangement: Alsked Rrenja
Lyrics: 2 Step
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store