Banner

Banner

Titulli Leta - Qysh se leu kjo dite e sotit
Ndëgjuar 37,836
Shkarkuar 3,239
Pëlqyer 96
Publikuar 13/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Kendon - Leta (Filloreta Ismajli)
Orkestrim - Muhamet Selimi & Driton Fazliu
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store