Banner

Banner

Titulli Enis Bytyqi - Sikur ajo
Ndëgjuar 7,496,873
Shkarkuar 2,454
Pëlqyer 27,676
Publikuar 28/12/2017

Informatat e këngës
Available on Itunes, Spotify, Google play, Apple Music
https://fanlink.to/SikurAjoByEnisBytyqi

Prod. by: ZzapnChriss
Lyrics by: Fuego

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

For licence, cover, remix and publishing: [email protected]
www.albamusicpublishing.com

#enisbytyqi #enis #sikurajo

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store