Banner

Banner

Titulli Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
Ndëgjuar 5,974,358
Shkarkuar 2,536
Pëlqyer 11,668
Publikuar 08/04/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Producent Ekzekutiv
BLERO MUHARREMI

Teksti:
Fatmir Muja

Aranzhmani:
PRYGO (ROYAL MUSIC GROUP),
ASTRIT STAFAJ, FARUK DRENICA

Mix & Master:
JOHAN BEJERHOLM

Hair&Make-up
Kaci & Sellma

Styling Blero
Valdrin Sahiti

Styling Fatlume
Imrane Uka

Remake of
רון ביטון - אל תדאגי לגורלנו - זגורי אימפריה
‘ Ron Biton - Do not worry about our fate ’


CONTACT PERSON
ARGJIR REXHA
0038344500503

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store