Banner

Banner

Titulli Flora Gashi ft. Fidan Gashi - Loqka jem
Ndëgjuar 3,857,997
Shkarkuar 3,258
Pëlqyer 12,466
Publikuar 04/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Fidan Gashi ft. Flora Gashi - Loqka jem (Official Video)
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Producer: Gertit GmbH
Sound & Arrangement: Marenglen Boja
Violine: Elton Hushi
Video: Gmusic
Directed by: Bushi

Flora ne rrjetet Sociale:
Instagram: https://www.instagram.com/gashi.flora/
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial/

Fidani ne Instagram:
https://www.instagram.com/fidangashi_official

© 2018 Te gjitha te drejtat e rezervuara per Gertit GmbH | All Rights Reserved for Gertit GmbH

#Gmusic #FloraGashi #FidanGashi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store