Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft. Valon Bytyqi - Si ta pranoj
Ndëgjuar 506,270
Shkarkuar 291
Pëlqyer 4,211
Publikuar 26/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip
Music: Bini Nebihu
Lyrics: Rozana Radi
Produced by: Diez Music
Image Director: Joni Peci
Video: Max Production

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/94950492
Spotify: https://open.spotify.com/album/5PswXqXFj1MHmPE8P9wfcu
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/si-ta-pranoj-feat-valon-bytyqi-single/1461483226?ls=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store