Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Vallja Came
Ndëgjuar 10,690
Shkarkuar 410
Pëlqyer 200
Publikuar 09/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Vallja Came - Shkurte Fejza

Teksti: Matish Gjeluci
Muzika: Shurte Fejza
Orkestrimi: Ethno Music
Video: EMF
Styling: Meli & Besi

© 2018 Te gjitha te drejtat e rezervuara per Shkurte Fejza
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store